Logo HorizontalWoltLogo

(Magyar) Villányi Kikerics Óvoda, Mini Bölcsőde és Főzőkonyha gazdasági ügyintéző munkakörbe keres szakembert

Jelentkezési határidő: 23. Jun 2021 | Munkakör: Gazdasági ügyintéző

Villányi Kikerics Óvoda, Mini Bölcsőde és Főzőkonyha gazdasági ügyintéző munkakörbe keres szakembert.

Sorry, this entry is only available in Hungarian.

Feladatok

  • étkezési térítési díjak beszedés
  • elektronikus számlázó használata
  • napi étkezők létszámának összegyűjtése, továbbítása a CT-EcoSTAT rendszeren keresztül az élelmezésvezető részére
  • KENYSZI rendszer kezelése, napi jelentések
  • szociális ellátáshoz kapcsolódó nyomtatványok kezelése
  • adatszolgáltatás az intézményvezető részére
  • adatszolgáltatás az önkormányzat pénzügyi csoportvezető irányába
  • rendezvények háttérmunkáinak koordinálása
  • gyermek étkeztetésben való felügyelet biztosítása
  • élelmezéshez NEM kapcsolódó beszerzendő áruk felmérése,/ tisztítószer, stb./ továbbítása az intézményvezető felé
  • vendégszobák, étterem, fittnes terem tisztaságának felügyelete
  • közmunka programban dolgozók koordinálása

Elvárások

  • érettségi, és középfokú pénzügyi számviteli képesítés
  • magabiztos fellépés és határozott kommunikáció
  • precíz, pontos munkavégzés
  • önállóság, valamint csapatban történő munkavégzés egyaránt

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk

  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény szerinti juttatások.

    Támogatott formátumok: jpg | doc | docx | pdfNincs fájl kiválasztva
    Amennyiben probléma lép fel az önéletrajzának csatolásának során, kérjük küldje el nekünk az info@onkormanyzat.villany.hu email címre!