Új településfejlesztési koncepció és integrált településfejlesztési stratégia megalkotása

2021. márc. 26.
KoncepcióStratégiaTelepülésfejlesztés

Villány Város Önkormányzata a fenti dokumentumok megalkotása előtt a partnerségi egyezetetés szabályai szerint – figyelembe véve a veszélyhelyzetre vonatkozó változásokat – az előzetes összefoglalót közzétette a www.villany.hu/cikk/koncepcio _its_elozetes_tajekoztato oldalon, valamint a közterületi hirdetőtáblákon.

Az előzetes tájékoztató szakaszban a partnerek véleményt, észrevételt tehetnek papíralapon a Polgármesternek címezve Villány Város Önkormányzatának címére (postai úton: 7773 Villány, Fő tér 1., személyesen: a Villányi Művelődési Ház Eislingen tér felőli bejáratánál elhelyezett postaládába), vagy elektronikus levélben a varoshaza@villany.hu e-mail címre történő megküldéssel, a közzétételtől számított 15 napon belül, azaz 2021.04.10. napjáig.